101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Anna Krupka i samorządowcy PiS spotkają się z mieszkańcami Iwanisk i Baćkowic

Data publikacji: 02.12.2017 18:59
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Poseł PiS Anna Krupka spotkała się z mieszkańcami Krasocina
Krasocin. 19.11.2017 / Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Poseł Anna Krupka i samorządowcy Prawa i Sprawiedliwości spotkają się w niedzielę z mieszkańcami powiatu opatowskiego. Tym razem o przygotowaniach do wyborów samorządowych informować będą w Iwaniskach i Baćkowicach.

Jak mówi poseł Anna Krupka, podczas rozmów podsumowane zostaną dwa lata rządów PiS. Poruszony zostanie także temat reformy wymiaru sprawiedliwości.  

- Ponadto na niedzielnych spotkaniach  będziemy poruszać kwestie  funkcjonowania samorządów gminnych jak i powiatowych. Chcemy także dyskutować o potrzebie wprowadzenia ustawy, która zwiększy wpływ i udział obywateli w funkcjonowaniu samorządu - dodaje.

Jak zaznacza, przewodnicząca samorządowego zespołu Prawa i Sprawiedliwości do spraw wyborów, na dotychczasowych spotkaniach w poszczególnych gminach mieszkańcy zaskakiwali otwartością i wysoką frekwencją.

- Mieszkańcy województwa podczas spotkań są bardzo aktywni. Wskazują nurtujące ich problemy, często także poruszają tematy ustaw i rozwiązań prawnych o których chętnie dyskutujemy - podkreśla.

Jak dodaje Anna Krupka, w zeszły weekend w Małogoszczu z samorządowcami PiS spotkało się ponad sto osób.

W niedzielę, 3 grudnia parlamentarzyści i samorządowcy PiS odbędą dwa spotkania. Spotkanie w Iwaniskach rozpocznie się  o godzinie 16.00 w świetlicy gminnej, natomiast w Baćkowicach o 18.00, również w budynku świetlicy.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution