101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Zawodniczka LKS Sandomierz wicemistrzynią świata w fitness

Data publikacji: 02.12.2017 20:16
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Katarzyna Dudek, LKS Sandomierz
Fot. facebook

Katarzyna Dudek z Ludowego Klubu Sportowego Sandomierz zdobyła dziś tytuł wicemistrzyni świata w fitness sylwetkowym w kategorii 168 cm wzrostu. Mistrzostwa Świata Amatorek Seniorek w Fitness odbyły się w Biarritz we Francji.

Jak powiedział Karol Bury, prezes LKS Sandomierz to wielki sukces tej zawodniczki, choć trzeba przyznać, że w ostatnim czasie  przyzwyczaiła swoich kibiców do tego, że zdobywa najwyższe laury. Tym razem jest to wicemistrzostwo.

Karol Bury zaznaczył, że były to szczególnie trudne zawody dla Katarzyny Dudek, ponieważ 3 tygodnie temu wygrała Mistrzostwa Świata Weteranów w swojej kategorii oraz w open. W ogóle nie planowała startu we Francji. Przekonał ją do tego trener kadry narodowej widząc jej świetną formę, którą musiała jeszcze utrzymywać przez 3 tygodnie do dzisiejszych mistrzostw.

- Jest to ogromne wyzwanie dla organizmu, ponieważ oprócz ciężkich treningów trzeba trzymać bardzo rygorystyczną dietę, tym bardziej więc zdobyte we Francji wicemistrzostwo świata jest warte podkreślenia. Z reguły jest tak, że zawodniczki nastawiają się na jedno tego typu wydarzenie - dodał Karol Bury.

Katarzyna Dudek to  także ubiegłoroczna  mistrzyni świata w fitness sylwetkowym  w swojej kategorii oraz w open.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution