101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Świętokrzyskie „osobliwości” w sieci. Projekt przyciągnie turystów?

Data publikacji: 04.12.2017 15:33
Autor: Marcin Różyc / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Portal internetowy „Natura, Idea, Człowiek”
Fot. ideanic.eu

Ciekawe i mało znane miejsca z regionu świętokrzyskiego oraz ludzie z pasją zostali zaprezentowani w portalu internetowym „Natura, Idea, Człowiek”. Kilka miesięcy temu Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych utworzył projekt o takiej właśnie nazwie.

Jakub Kubiec, z Zespołu Parków Krajobrazowych przyznaje, że jego główną ideą było promowanie wartości związanych ze świętokrzyską naturą. Strona jest reklamowana w jednym z popularnych internetowych portali społecznościowych.

Jak przyznaje Jakub Kubiec, spodziewaliśmy się pozytywnego odzewu, ale zaskoczyło nas to, jak dużo osób z zagranicy komentowało i reagowało na udostępniane przez nas treści. Ma również nadzieję, że wirtualne zainteresowanie przeniesie się teraz na realny grunt i wiele osób zechce odwiedzić województwo świętokrzyskie.

W ramach projektu wyróżniono 20 „osobliwości”. Wśród nich znalazł się Maksymilian Przybylski, kucharz oraz autor bloga „Max gotuje z natury”. Na swoim portalu prezentuje ciekawe przepisy z wykorzystaniem ziół i roślin, które sam zbiera na świętokrzyskich łąkach czy lasach. Poza tym zajmuje się fotografowaniem potraw. Jak przyznał w rozmowie z reporterem Radia Kielce ten projekt pozwolił mu wypłynąć na „szerokie wody”, co obserwuje m.in. poprzez zwiększenie ilości wyświetleń bloga.

- Projekt zwiększył też moją pewność siebie w przebijaniu się z niszowym gotowaniem - dodał Maksymilian Przybylski.

Portal można znaleźć pod adresem ideanic.eu. Działa w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution