101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Katarzyna Zioło zastępcą burmistrza Sandomierza

Data publikacji: 05.12.2017 15:01
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Katarzyna Zioło
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Katarzyna Zioło, dotychczasowa asystentka burmistrza Sandomierza została jego zastępcą. Ma to związek z wejściem w życie ustawy likwidującej stanowiska doradców i asystentów. Burmistrz Marek Bronkowski powiedział, że ustawa wprowadziła zamieszanie nie tylko w sandomierskim samorządzie, ale cieszy się, że może kontynuować współpracę ze swoją dotychczasową asystentką powierzając jej nowe stanowisko.

Burmistrz zapewnił, że Katarzyna Zioło spełnia wszystkie wymogi do sprawowania funkcji wiceburmistrza. Jej dotychczasową, 3-letnią pracę w Urzędzie Miejskim ocenia bardzo wysoko.

Katarzyna Zioło stwierdziła, że zawsze  angażowała się w pracę na rzecz miasta i tak będzie w dalszym ciągu. Dodała, że cieszy się iż jej wysiłek został doceniony przez burmistrza.

Do jej kompetencji należy m. in. oświata, kultura, sport, promocja, sprawy komunalne oraz nadzorowanie referatu zajmującego się pozyskiwaniem środków zewnętrznych.

Do tej pory burmistrz Sandomierza miał również jednego doradcę, z którym w myśl nowych przepisów umowa została rozwiązana.

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution