Siedem medali w stolicy

Data publikacji: 07.12.2017 07:02
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze

Trenerzy Zbigniew Płaczkowski i Karol Kucharczyk ze swoimi podopiecznymi podczas Pucharu Polski w Warszawie

Siedem medali zdobyli młodzi zawodnicy Guliwera Kielce podczas kolejnego turnieju Pucharu Polski młodzików w sumo.

Najlepiej na matach w Warszawie spisały się Marlena Podsiadło i Paulina Kępowicz, które w swoich kategoriach wagowych okazały się najlepsze. Srebrne krążki wywalczyły Wiktoria Płaczkowska i Patrycja Kulpińska, a brązowe Aleksandra Więckowska, Adam Wodkowski i Bartłomiej Koziołek.

- To były bardzo udane zawody. Wśród młodziczek drużynowo zajęliśmy drugą lokatę, przegrywając tylko z Sokołem Lublin. Natomiast w klasyfikacji młodzików byliśmy na trzecim miejscu - podsumował trener młodych sumitów Guliwera Kielce Karol Kucharczyk.