101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec mają nowego trenera

Data publikacji: 19.12.2017 14:51
Autor: Emilia Sitarska / Kategoria: Sport
Komentarze

Przemysław Cecherz, trener KSZO 1929 Ostrowiec
Ostrowiec. 19.12.2017 / Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Przemysław Cecherz od 1 stycznia będzie trenerem trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec. We wtorek zarząd klubu podpisał umowę z nowym szkoleniowcem.

Przemysław Cecherz podkreśla, że wykorzysta swoja wiedzę i doświadczenie, aby przyczynić się do tego, aby zespół KSZO piął w górę tabeli i rozwijał piłkarsko.

– Zależy mi na tym, aby jak najwięcej ostrowieckiej młodzieży trafiało do pierwszego zespołu i tu mogę zagwarantować ze swojej strony pełne zaangażowanie – zapewnia Przemysław Cecherz.

– Obejrzałem kilka meczów. Chciałbym, aby zespół radził sobie trochę lepiej w ataku pozycyjnym – dodaje.

Nowy szkoleniowiec zapewnił, że sztab szkoleniowy nie powinien ulec zmianie.

Prezes KSZO Maciej Kozicki mówi, że celem jest to, aby zachować miejsce w tabeli lub powalczyć o lepsze.

Od lewej Sebastian Mazur członek zarządu KSZO, Przemysław Cecherz, prezydent Jarosław Górczyński, prezesi KSZO Maciej Kozicki i Piotr DasiosOstrowiec. 19.12.2017 / Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

– Z optymizmem patrzę na naszą drużynę. Przemysław Cecherz jest doświadczonym trenerem, ma swoje szlify także w ekstraklasowych drużynach – twierdzi prezes.

Z kolei Sebastian Mazur, członek zarządu KSZO powiedział, że klub prowadził rozmowy z kilkoma kandydatami na stanowisko trenera.

– Oferta Przemysława Cecherza była najbardziej konkretna – informuje.

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński mówi, że nowy trener jest wzmocnieniem dla drużyny i nowym otwarciem dla kibiców.

– Miasto jako główny sponsor klubu oczekuje bardzo dobrej gry ku zadowoleniu kibiców, a także wysokiego miejsca w tabeli – mówi prezydent.

Przemysław Cecherz zastąpi Tadeusza Krawca, który w rundzie wiosennej poprowadzi Stal Rzeszów. 44-letni trener „pomarańczowo-czarnych” pracował już między innymi w: Górniku Zabrze, Wiśle Płock, Stali Stalowa Wola, Rakowie Częstochowa i Widzewie Łódź.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution