101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Dariusz Daszkiewicz: szukamy wzmocnień

Data publikacji: 21.12.2017 13:15
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze

24.11.2017 Kielce. Siatkówka. Plus Liga. Mecz Dafi Społem Kielce - BBTS Bielsko-Biała
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

- Jeżeli pojawi się ciekawa oferta na pewno z niej skorzystamy - powiedział trener siatkarzy Dafi Społem Kielce Dariusz Daszkiewicz pytany o ewentualne wzmocnienia zespołu.

Przez ponad trzy miesiące od początku sezonu zespół grał bez nominalnego atakującego. Dopiero od miesiąca barwy Dafi Społem reprezentuje Serb Tomislav Dokić, który ma jednak spore zaległości fizyczne, a na domiar złego przytrafiła mu się jeszcze kontuzja pleców, która na szczęście nie wyklucza go z gry. Natomiast największy problem jest w tej chwili na pozycji przyjmującego, bo z urazem boryka się Jakub Szymański, który nie wystąpi w sobotnim meczu w Zawierciu.

- Zobaczymy jeszcze jaki zawodnik będzie nas interesował, bo tych konfiguracji taktycznych jest sporo. Pamiętać musimy również o limicie obcokrajowców w składzie - powiedział trener kieleckich siatkarzy. - Na pewno chcemy sprowadzić takiego gracza, który będzie prawdziwym wzmocnieniem, a nie tylko uzupełnieniem podczas treningów i meczów - dodał Dariusz Daszkiewicz.

Kielecka drużyna po 13 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli PlusLigi, mając na koncie tylko dwa zwycięstwa. Najbliższy mecz siatkarze Dafi Społem rozegrają w sobotę na wyjeździe przeciwko Aluronowi Virtu Warcie Zawiercie.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution