101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Utytułowany rywal siatkarzy Dafi Społem

Data publikacji: 05.01.2018 13:10
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze
Mecz Asseco Resovia Rzeszów  Dafi Społem Kielce

Mecz Asseco Resovia Rzeszów - Dafi Społem Kielce
Rzeszów. 30.09.2017 / Fot. Asseco Resovia Rzeszów

Siatkarze Dafi Społem Kielce rozpoczynają rundę rewanżową. W 16. kolejce PlusLigi ich rywalem w Hali Legionów będzie Asseco Resovia Rzeszów.

- Trzeba zagrać dobry mecz i liczyć na to, że na nieco słabszą postawę zespołu z Rzeszowa. Potencjał tej drużyny jest bardzo duży i ostatnio są w dobrej formie. Mają kilka zwycięstw z rzędu, zarówno w PlusLidze jak i w europejskich pucharach. Musimy zagrać znacznie lepiej niż w meczu z Jastrzębskim Węglem, w którym były dobre momenty, ale niestety przeplatane dużo słabszymi. Przede wszystkim należy wyeliminować nasze słabości w tych najprostszych sytuacjach. Wykonując mocną zagrywkę czy skuteczny atak robimy problemy przeciwnikowi, ale nie potrafimy tego wykorzystać - podkreśla trener kielczan Dariusz Daszkiewicz.

30 września, w pierwszej kolejce PlusLigi, Asseco Resovia pokonała w hali na Podpromiu Dafi Społem 3:0, ale kielczanie pozostawili po sobie całkiem niezłe wrażenie w Rzeszowie będąc długimi fragmentami równorzędnym rywalem dla utytułowanego rywala.

- Teraz musimy się skupić na swojej grze. Mamy dobre momenty, jednak zdarza nam się bardzo dużo błędów własnych, których liga nie wybacza. Myślę, że to jest przyczyna naszych porażek. Analizuję każdy mecz, oglądam wszystkie spotkania i do każdego z nich przygotowuję się tak samo, nieważne czy jest to Asseco Resovia czy drużyna z Zawiercia lub Bydgoszczy. Do każdego przeciwnika podchodzę na sto procent i analizuję wszystko to, co zagraliśmy i co będziemy grać. Myślę, że jeśli rzeszowianom trafi się słabszy mecz, to jesteśmy w stanie powalczyć - zauważa rozgrywający Dafi Społem Przemysław Stępień.

Mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia Rzeszów rozpocznie się w Hali Legionów w sobotę o godzinie 14.45.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution