101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

To najlepszy przykład, jak bywa przewrotne życie sportowca

Data publikacji: 10.01.2018 11:32
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
Komentarze

Piłka ręczna. Mecz KSSPR Końskie - KSZO Odlewnia Ostrowiec
Fot. TKN24

Życie sportowca bywa bardzo przewrotne. Jeszcze niedawno był zdecydowany zakończyć karierę, a tymczasem po ostatnim spotkaniu został wybrany najlepszym reprezentantem swojego zespołu.

Rozgrywający KSSPR Końskie Sebastian Smołuch, bo o nim mowa, już kilka razy ogłaszał, że z powodów rodzinnych i zdrowotnych schodzi z parkietu, ale potem zmieniał zdanie. Zawsze po to, żeby pomóc będącej w potrzebie drużynie. Tym razem uczynił to w pojedynku 10. kolejki I ligi piłki ręcznej, w którym jego ekipa pokonała MKS Wieluń 29:25, a on sam z 8 trafieniami był najskuteczniejszym graczem gospodarzy i został uznany MVP spotkania.

- Mam wiele obowiązków pozasportowych. Trenuję tylko w minimalnych dawkach, czyli 2–3 razy w tygodniu. Myślałem, że zastąpi mnie jakiś nowy zawodnik, ale nikt taki w składzie się nie pojawił, więc postanowiłem zostać i pomóc chłopakom. Mam nadzieję, że z pożytkiem o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu – zadeklarował Sebastian Smołuch.

Najbliższą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności rozgrywający KSSPR Końskie będzie miał już w najbliższy weekend w wyjazdowym meczu I ligi z Moto Jelczem Oława.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution