101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Kto pokieruje szpitalem w Starachowicach? Jest sześciu chętnych

Data publikacji: 10.01.2018 13:52
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Zdrowie
Komentarze

Szpital powiatowy w Starachowicach
Starachowice / Fot. Iwona Murawska / Radio Kielce

Sześć osób ubiega się o stanowisko dyrektora Szpitala Powiatowego w Starachowicach. Jak informuje Danuta Krępa, starosta powiatu starachowickiego, wszystkie oferty zostały już sprawdzone pod kątem formalno-prawnym i wszyscy kandydaci przeszli do drugiego etapu. Dzisiaj ta informacja została umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej.

Indywidualne rozmowy z kandydatami zaplanowaliśmy na 17 stycznia i mam nadzieję, że podczas nich uda nam się wyłonić nowego dyrektora starachowickiego szpitala - mówi Danuta Krępa.
Jak dodaje Danuta Krępa, przyszły dyrektor szpitala musi spełnić kilka wymogów, to m. in. posiadanie wykształcenia wyższego oraz wiedzę, doświadczenie i umiejętności dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków na stanowisku dyrektora.

Kandydat musi posiadać także pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia na podyplomowe z zakresu zarządzania i co najmniej trzyletni staż pracy.

Jak informowaliśmy, poprzedni konkurs na dyrektora Szpitala Powiatowego w Starachowicach wygrał Waldemar Wrona, jednak zrezygnował z pełnienia tej funkcji z przyczyn osobistych.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution