101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Tarczyński rzecznikiem klubu PiS? Na razie głosowanie internautów

Data publikacji: 12.01.2018 10:35
Autor: Bartłomiej Zapała / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Poseł Dominik Tarczyński, Prawo i Sprawiedliwość
Fot. Rafał Gasiński /

Kto byłby lepszym rzecznikiem Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości? Poseł z Kielc Dominik Tarczyński czy poseł z Gdańska Marcin Horała? Takie pytanie postawiła dzisiaj na Twitterze redakcja kwartalnika "Nowe Media".

Rzecznikiem klubu jest obecnie poseł Beata Mazurek, ale w związku z tym, że po przejściu Joachima Brudzińskiego na stanowisko ministra spraw wewnętrznych i administracji została ona wybrana Wicemarszałkiem Sejmu, pojawiły się medialne spekulacje, że PiS będzie szukał nowego rzecznika.

- Nie słyszałem o planach zmiany rzecznika prasowego Prawa i Sprawiedliwości. Marszałek Beata Mazurek jest świetnym rzecznikiem i będzie bardzo dobrym Wicemarszałkiem Sejmu. Miło, że specjaliści od marketingu politycznego wspominają moją osobę, ale to tylko medialne spekulacje - powiedział Radiu Kielce Dominik Tarczyński, pytany czy otrzymał propozycję nowej funkcji.

Wpisowi na Twitterze "Nowych Mediów" towarzyszy ankieta pozwalająca internautom na oddawanie głosów. Jak dotąd obaj parlamentarzyści zyskują bardzo podobne, 50% poparcie.

Ankieta kwartalnika "Nowe Media". Kto powinien być rzecznikiem klubu PiS: Dominik Tarczyński czy Marcin Horała12.01.2018 / Fot. Twitter

Głosowaniu towarzyszy zażarta dyskusja, w której padają argumenty za jedną, lub drugą kandydaturą.

Nowe Media to magazyn opinii poświęcony komunikacji, zmianom na rynku mediów, technikom marketingu i Public Relations. Jego redaktor naczelny Eryk Mistewicz jest jednym z największych propagatorów Twittera w Polsce.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution