101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Kielce są piękne! Pokaż swoje zdjęcie i zgarnij nagrodę

Data publikacji: 12.01.2018 13:06
Autor: Marcin Różyc / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

21.10.2017 Kielce. Góra Karczówka
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Do 15 stycznia trwa nasz radiowy konkurs fotograficzny „Najpiękniejsze Kielce”. Wszyscy słuchacze mogą przesłać do naszej rozgłośni zdjęcia pokazujące ciekawe miejsca, obiekty czy sytuacje, które wydarzyły się w stolicy regionu świętokrzyskiego.

Z tego powodu postanowiliśmy zapytać Kielczan, jakie miejsca w mieście podobają im się najbardziej. Większość osób, z którymi rozmawiał nasz reporter, jako swoje ulubione miejsce wskazało Amfiteatr Kadzielnia. Zdaniem mieszkańców roztaczają się tam piękne widoki.

- To miejsce najbardziej przyjazne w całym mieście. Można tam spokojnie odpocząć i zobaczyć coś ciekawego. Panuje tam specyficzny klimat - mówią mieszkańcy.

Wielu Kielczan ceni sobie także Pałac Biskupów Krakowskich wraz z zespołem katedralnym. Przypomnijmy, te obiekty w ubiegłym roku zostały uhonorowane prestiżowym tytułem Pomnika Historii. Wśród osób, które chętnie oglądają to miejsce jest m.in. pan Jacek oraz pani Aneta.

- To nasza historia, dzięki której widzimy, jak rozwijały się Kielce. To piękne, zabytkowe i niezwykle wyjątkowe miejsce - mówią.

Mieszkańcy miasta doceniają także symbol Kielc - ulicę Henryka Sienkiewicza. Jak twierdzą, to miejsce szczególnie pięknie wygląda w okresie świątecznym, kiedy jest przystrojone ozdobami.

Szczegóły oraz regulamin dotyczący konkursu „Najpiękniejsze Kielce” dostępny jest TUTAJ. Na autorów najpiękniejszych zdjęć czekają nagrody.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution