101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Niegościnni gospodarze

Data publikacji: 13.01.2018 20:42
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze

Drużyna Vive Oldboys Kielce
Kielce. 13.01.2018 / Fot. Jakub Rożek / Radio Kielce

Zwycięstwem gospodarzy, Vive Oldboys Kielce zakończył się VIII Memoriał Włodzimierza Sabatowskiego w piłce ręcznej. W Hali Legionów wystąpiło sześć zespołów. Kielczanie w finale pokonali drużynę Lwy Jasia Łaziska Górne 16:9. Trzecie miejsce zajęła ekipa z Pabianic po zwycięstwie nad Puławami.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Jerzego Garpiela z Bochni, a bramkarzem jego klubowego kolegę Leszka Grzyba. Królem strzelców został autor 17 bramek Marek Glita z Vive Oldboys  Kielce.

- To jest piękne, że co roku koledzy Włodka organizują ten wspaniały turniej. Oczywiście, zawsze będę przychodziła podziwiać rywalizację zawodników na parkiecie. Lat nie ubywa, a cały czas doskonale sobie radzą na boisku – powiedziała żona Włodzimierza Sabatowskiego, pani Ewa.  

- To jest przede wszystkim spotkanie z kolegami, z którymi jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu rywalizowało się na ligowych parkietach. Oczywiście, aspekt sportowy jest ważny, bo wygrywanie leży w naturze człowieka.  Najważniejsze jednak  jest uczczenie pamięci naszego przyjaciela i kolegi z boiska Włodka Sabatowskiego, który zmarł osiem lat temu – powiedział Radiu Kielce rozgrywający zwycięskiego zespołu Wojciech Zielonko.

Vive Oldboys Kielce grali w składzie:

Bramkarze- Wojciech Hińcza ,Paweł Smagór, Rafał Łeski,

Zawodnicy z pola - Aleksander Litowski, Wojciech Zielonko, Dominik Żyła, Wacław Piotrowicz,

Dominik Czerwiński, Piotr Adach, Dariusz Karbownik, Łukasz Tłuczyński, Krzysztof Przybylski, Robert Stelmach, Marek Glita, Paweł Tetelewski, Norbert Delipacy , Paweł Brot

Opiekunowie - Andrzej Tłuczyński Mariusz Zielonko, Sławomir Świecki.

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution