101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Przedstawiciele OSP i samorządowcy podzielili się opłatkiem

Data publikacji: 19.01.2018 19:41
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Bilcza. Wspólny opłatek samorządowców i przedstawicieli OSP
Bilcza. 19.01.2018 / Fot. Grażyna Szlęzak - Wójcik / Radio Kielce

Samorządowcy i przedstawiciele jednostek ochotniczych straży pożarnych z gminy Obrazów spotkali się na wspólnym opłatku, który zorganizowano w remizie OSP w Bilczy. Zaproszono także przedstawicieli stowarzyszeń i innych organizacji działających w tej gminie.

Jak powiedział wójt Obrazowa Krzysztof Tworek, takie spotkania to okazja do integracji środowiska i wymiany doświadczeń. Co roku są one organizowane w innej miejscowości, dlatego każde z lokalnych stowarzyszeń ma możliwość zaprezentowania swojego potencjału. To również dobry moment, aby porozmawiać z radnymi nt. potrzeb dotyczących wyposażenia świetlic czy remiz .

W spotkaniu wziął udział m.in. poseł PiS Marek Kwitek, który także podkreślił wymiar integracyjny tego rodzaju wydarzeń oraz ten, dotyczący bezpośredniego kontaktu z ludźmi i ich problemami.

- Nam jako parlamentarzystom później łatwiej o pewne sprawy zabiegać, ponieważ ważne jest to co myśli Polak i jak postrzega nasze działania. My musimy ciągle zabiegać o to, aby nie być oderwanym od rzeczywistości, bo praca parlamentarzysty polega również na tym, aby umiejętnie wsłuchiwać się w głosy mieszkańców. Często pozwala nam to budować dobre programy - powiedział poseł Marek Kwitek .

Podczas spotkania uczestnicy podzielili się opłatkiem. Poczęstunek przy wspólnym stole przygotowały panie ze Stowarzyszenia Kobiet Ambitnych w Bilczy.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution