101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Czegoś takiego w historii PGE Vive jeszcze nie było!

Data publikacji: 22.01.2018 14:31
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
Komentarze
12.09.2017 Kielce. Mecz PGNiE Superligi PGE VIve  MKS Zagłębie Lubin.  Bartłomiej Bis

12.09.2017 Kielce. Mecz PGNiE Superligi PGE VIve - MKS Zagłębie Lubin. Bartłomiej Bis
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

To może być sytuacja bez precedensu w historii kieleckiego klubu. W 18. kolejce PGNiG Superligi piłkarze ręczni PGE Vive zmierzą się w środę na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Istnieje spore ryzyko, że mistrzowie Polski wystąpią w tym pojedynku zaledwie …w ósemkę – dwóch bramkarzy i sześciu graczy w polu!

Szóstka kieleckich szczypiornistów rywalizuje w Chorwacji na mistrzostwach Europy. Jeden leczy kontuzję łokcia, a dwóch kolejnych będzie we wtorek w Dubaju gdzie razem z trenerem Tałantem Dujszebajewem i prezesem Bertusem Servaasem będą na specjalnej konferencji prasowej promować grudniowy mecz PGE Vive z Barceloną, który rozegrany zostanie w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Powrót szkoleniowca oraz Michała Jureckiego i Krzysztofa Lijewskiego zaplanowany jest w dniu ligowego meczu. Na 4 godziny przed pierwszym gwizdkiem w Lubinie samolot z naszymi szczypiornistami na pokładzie powinien wylądować we Wrocławiu, ale wcześniej czeka ich w drodze kilka przesiadek, co może spowodować opóźnienie.

- Jesteśmy przygotowani na taką ewentualność. Każdy wie, co ma wykonywać w takiej sytuacji na parkiecie, ale bardzo liczymy na "przychylność" linii lotniczych i wierzymy, że wszyscy dotrą na czas – deklaruje drugi trener kielczan Tomasz Strząbała.

Pojedynek 18. kolejki PGNiG Superligi Zagłębie Lubin – PGE Vive rozpocznie się w środę o godzinie 18.30. Dla mistrzów Polski będzie to pierwsze starcie po świąteczno-noworocznej przerwie.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution