101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

W Kielcach zainaugurowano kobiecy klub WE CAN

Data publikacji: 29.01.2018 21:51
Autor: Ewa Okońska / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
W Kielcach zainaugurowano kobiecy klub WE CAN

W Kielcach zainaugurowano kobiecy klub WE CAN
29.01.2018 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Są młode i aktywne w biznesie. Chcą ze sobą współpracować i się wspierać. 60 pań wzięło udział w inauguracji kobiecego klubu WE CAN w Kielcach. Pojawiły się, m.in., przedstawicielki branży budowlanej, towarzystw ubezpieczeniowych, projektantki mody, wizażystki, właścicielki salonów kosmetycznych i fotografki.

- To projekt ogólnopolski - loże regionalne powstają w całym kraju. Dzięki niemu panie prowadzące własne firmy mogą nawiązać kontakty i zdobyć przydatna wiedzę - mówi Aleksandra Paulska, właścicielka firmy PR z Warszawy, pomysłodawczyni projektu.

- Przynależność do klubu deklarują też panie będące na przykład na urlopach wychowawczych czy pracujące w korporacjach, które szukają inspiracji dotyczącej dalszej aktywności zawodowej -  wyjaśnia Anna Kibortt, właścicielka Regionalnego Centrum Rozwodowego, jedna z organizatorek kieleckiego klubu.

Podczas spotkania inauguracyjnego o pomyśle na biznes, który pomaga kobietom opowiadały panie o ugruntowanej pozycji w przedsiębiorczości, m.in. Ewa Łukawska, kielecka projektantka mody, która również zaprezentowała autorską kolekcję.

Kolejne spotkanie przedsiębiorcze panie zaplanowały 1 marca.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution