101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Zabójstwa na Czarnowie i Słonecznym Wzgórzu? Nie żyją dwie osoby

Data publikacji: 04.02.2018 13:59 / Data aktualizacji: 04.02.2018 20:54
Autor: Katarzyna Podraza , Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze

 
Kielce / Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci 38-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj wieczorem w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Orzeszkowej na kieleckim osiedlu Słoneczne Wzgórze.

- Policjanci w związku ze sprawą zatrzymali dwie osoby. Osoby te w chwili zatrzymania były nietrzeźwe. Mogą mieć związek ze śmiercią mężczyzny. Sprawdzamy jaką mogli mieć rolę, wyjaśniamy przebieg zdarzenia. Z podejrzeń policji wynika, że mogli się oni przyczynić do jego śmierci. Na jutro zaplanowano sekcję zwłok - poinformował Radio Kielce Daniel Prokopowicz, rzecznik kieleckiej Prokuratury Okręgowej.

To kolejny w ostatnich dniach taki przypadek. Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w piątek w jednym z mieszkań na kieleckim Czarnowie. Najprawdopodobniej było to zabójstwo. W pobliżu funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego Karola W.,  który jest podejrzany o związek ze śmiercią mężczyzny. W chwili zatrzymania był on nietrzeźwy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Decyzję podjął Sąd Rejonowy, a wnioskowała o to prokuratura.

Jak informuje Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach, podejrzany usłyszał zarzut spowodowania ciężkich obrażeń ciała skutkujących śmiercią 45-letniego mężczyzny. Karol W. nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Złożył wyjaśnienia, ale ze względu na dobro toczącego się postępowania prokuratura nie może podawać ich treści. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za zarzucany czyn grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution