101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Nowe imprezy w kalendarzu Targów Kielce

Data publikacji: 04.02.2018 16:28
Autor: Stanisław Blinstrub / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

04.02.2018 Kielce. Widok na Targi Kielce
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Dwie imprezy wystawiennicze z artykułami dla dzieci oraz Targi Odlewnicze to jedne z najciekawszych prezentacji, jakie w tym roku odbędą się w Targach Kielce. Początek lutego to także kontynuacja obchodzonego jubileuszu 25-lecia kieleckiego ośrodka wystawienniczego.

Pierwsza tegoroczna impreza targowa rozpocznie się 21 lutego i będzie przeznaczona dla biznesu. To 9. Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS Time. Jak powiedział prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń impreza okazała się znacznie większa niż przed rokiem. By zaprezentować wszystkich wystawców zostanie wybudowana dodatkowa, ósma, hala tymczasowa.

- W czerwcu natomiast odbędą się po raz pierwszy targi prezentujące modę dziecięcą Fashion For Kids - dodał Andrzej Mochoń.

Inną ważną imprezą będą przygotowywane na koniec września Targi Metal. Będą one stanowiły integralną część odbywającego się w tym samym czasie w Krakowie 73. Światowego Kongresu Odlewnictwa.

W najbliższy czwartek natomiast Targi Kielce zapraszają na swój jubileusz.

- W przygotowanym specjalnym koncercie wystąpi wielu artystów, a będą się zmieniać co 15 minut. Targi chcą w ten sposób pokazać, że artyści na scenie zmieniają się, jak imprezy targowe - stwierdził prezes Andrzej Mochoń.

Inną nowością są targi rowerowe, które zostaną zorganizowane przez kielecki ośrodek targowy we Lwowie.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution