101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Jędrzejów przeliczył się z inwestycją? Oferty droższe o ponad 200 tys. zł

Data publikacji: 06.02.2018 17:45
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

 
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

O ponad 200 tys. złotych więcej może kosztować III etap prac związanych z przebudową dróg gminnych na osiedlu Zamoście w Jędrzejowie. Dzisiaj otwarto oferty na wykonanie tej inwestycji.

- Najtańszą cenę, opiewającą na 1 mln 377 tys. złotych, zaproponowała firma Trakt z Górek Szczukowskich, z kolei gmina Jędrzejów na ten cel zarezerwowała 1 mln 100 tys. złotych - informuje Marta Pędzik-Prawda - naczelnik wydziału Inwestycji i Utrzymania Infrastruktury Technicznej z ratusza.

Ponadto, oferty złożyły jeszcze dwie firmy: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Adrian Cieśla ze Starachowic - na kwotę 1 mln 470 tys., natomiast Zakład Budowlano-Drogowy „Dukt” na kwotę 1 mln 399 tys. złotych.

Marta Pędzik - Prawda powiedziała, że teraz urząd sprawdza i ocenia nadesłane oferty. Przeanalizowane zostaną również możliwości finansowe.

- Spodziewaliśmy się trochę wyższych cen, ale na pewno nie aż tak wysokich - powiedziała.

Trzeci etap prac planowanych na Osiedlu Zamoście w Jędrzejowie dotyczy przebudowy pięciu ulic: Spółdzielczej, Reja, Słodowej, Zamoście i Wspólnej wraz z modernizacją i budową chodników. Ponadto, w ramach inwestycji w kilku miejscach mają zostać wymienione oprawy oświetleniowe na ledowe, energooszczędne.  

Przypomnijmy, w ramach pierwszego i drugiego etapu prac związanych z przebudową dróg gminnych na Osiedlu Zamoście już zmodernizowane zostały ulice: Konarskiego, Osiedlowa, Kadłubka, Kolejowa, Spokojna, Nowa i Cicha.  

Trzeci etap prac modernizacyjnych na drogach Osiedla Zamoście miał być robiony w ramach rządowego Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution