101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Kim jest ta kobieta? To jej szukała świętokrzyska policja?

Data publikacji: 08.02.2018 14:23
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

 
Fot. Policja

Stołeczna policja próbuje ustalić tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono w maju ubiegłego roku w jednym z garaży przy ulicy Karczewskiej 7 w Warszawie. Niewykluczone, że jest to osoba, której świętokrzyska policja poszukiwała w kwietniu ubiegłego roku.

Otrzymano wówczas zgłoszenie o zaginięciu Elżbiety B., 27-letniej mieszkanki Nowej Słupi. Kobieta została odnaleziona po kilku tygodniach i akcję poszukiwawczą zakończono.

Przedstawiony przez warszawską policję rysopis znalezionych zwłok wskazuje na podobieństwa z 27-latką ze Świętokrzyskiego.

- W związku z tym, funkcjonariusze ze stolicy zwrócili się z prośbą o pomoc do świętokrzyskich kolegów. Dostaliśmy konkretne zapytanie, jednak o szczegółach nie możemy mówić. Musimy m.in. sprawdzić, czy kobieta w ostatnim czasie kontaktowała się z rodziną i czy przebywała na terenie naszego województwa - informuje Kamil Tokarski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Zaginięcie Elżbiety B. zgłoszono w kwietniu ubiegłego roku.

- Rodzina poinformowała nas wówczas, że od grudnia 2016 roku kobieta nie utrzymuje z nimi kontaktu. Kilka tygodni później, znaleźli ją policjanci z Małopolski. Kobieta powiedziała, że nie chce utrzymywać kontaktu z bliskimi - dodaje Kamil Tokarski.

27 maja 2017 roku stołeczna policja znalazła ciało kobiety, jednak do tej pory nie udało się ustalić jej tożsamości.

- W związku z tym na stronie internetowej opublikowano fotografię, która obrazuje odtworzony prawdopodobny wizerunek zmarłej. Kobieta miała około 35 lat i mniej więcej 165 cm wzrostu. Była to szczupła osoba. Ubrana była w ciemne dżinsy i czarny sweter - informuje komisarz Joanna Węgrzyniak, rzecznik prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę na ten temat proszone są o kontakt z policją.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution