101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

KSZO powalczy na Podpromiu

Data publikacji: 09.02.2018 18:39
Kategoria: Sport
Komentarze

Siatkarki KSZO Ostrowiec
Fot. KSZO Ostrowiec S.A. - Liga Siatkówki Kobiet

Brązowe medalistki poprzedniego sezonu, aktualnie trzecia drużyna Ligi Siatkówki Kobiet - Dvelopres Rzeszów będzie rywalem KSZO Ostrowiec w 17 kolejce rozgrywek. Mecz w hali na Podpromiu rozpocznie się w sobotę o g.17.00.

Faworytkami tego spotkania są rzeszowianki, które w tym sezonie wygrały 13 meczów, a tylko dwa razy schodziły z parkietu pokonane. Jedna z tych porażek przydarzyła im się w Ostrowcu, gdzie w listopadzie dość niespodziewanie uległy KSZO 1:3. „Pomarańczowo-czarne” są na miejscu ósmym i mają pięć punktów przewagi nad strefą barażową.

- Na pewno rywalki pamiętają o tym meczu przy Świętokrzyskiej i będą chciały za wszelką cenę nam się zrewanżować. Jednak tanio skóry nie sprzedamy. Ciężko pracowałyśmy na treningach w tym tygodniu i jedziemy do Rzeszowa sprawić niespodziankę – powiedziała Radiu Kielce przyjmująca KSZO Katarzyna Szałankiewicz.

- Jestem przekonany w stu procentach, że Developres będzie mocno nastawiony na pojedynek z nami. My natomiast szukamy swojego stylu po zmianach kadrowych na początku roku, ale mimo to liczę, że dziewczęta dobrze zaprezentują się w Rzeszowie. Tym bardziej, że później mamy dwa bardzo istotne mecze dla układu tabeli w naszej strefie: za tydzień podejmujemy Impel Wrocław, a 24 lutego jedziemy do Dąbrowy Górniczej – stwierdził prezes ostrowieckiego klubu Mariusz Rokita.

Mecz Dvelopres Rzeszów – KSZO Ostrowiec w 17 kolejce Ligi Siatkówki Kobiet rozpocznie się w hali na Podpromiu w sobotę o g.17.00. 

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution