101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Ofensywa PiS trwa. Poseł Lipiec w Mircu i Wąchocku

Data publikacji: 14.02.2018 08:51 / Data aktualizacji: 14.02.2018 10:43
Autor: Radosław Podsiadły , Karol Żak / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Spotkanie z Krzysztofem Lipcem - posłem PiS
Łopuszno. 11.02.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Lipiec będzie dziś rozmawiać z mieszkańcami gmin: Mirzec i Wąchock. Będą to kolejne spotkania organizowane pod hasłem "Porozmawiajmy o Polsce, porozmawiajmy o świętokrzyskim". Podczas wizyty parlamentarzysta wraz z samorządowcami zbierają informacje o aktualnych problemach mieszkańców regionu oraz przedstawiają kolejne propozycje reform, przygotowywane przez rząd.

Krzysztof Lipiec w niedzielę rozmawiał z mieszkańcami gminy Łopuszno. Jak powiedział, to nie ostatnie spotkania z mieszkańcami regionu. 

- Ich istotą jest przede wszystkim to, że ludzie chcą mówić o problemach swoich małych ojczyzn. Są zatroskani o nadchodzące wybory i jestem przekonany, że to doprowadzi do tego, że uda się przygotować dobry program wyborczy - powiedział.

Jak dodał poseł Lipiec, Mirzec jest dobrym przykładem pozytywnych działań partii rządzącej, ponieważ niedawno został tam przywrócony posterunek policji.

- Tego chcieli mieszkańcy, którzy są z tego zadowoleni. To jest naoczny dowód dobrej zmiany. Również można to zauważyć w Wąchocku, gdzie w zeszłym roku został usankcjonowany Pomnik Historii - Opactwo Cystersów, a tydzień temu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego zapadła decyzja o dużej dotacji dla tego obiektu - dodał poseł Lipiec.

Spotkanie w Mircu rozpocznie się o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy, z kolei w Wąchocku o godzinie 19.00 poseł odwiedzi Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

Spotkania z mieszkańcami regionu organizuje również poseł Anna Krupka. Wczoraj odwiedziła gminy: Bałtów i Waśniów.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution