101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Sportowe ferie w Ostrowcu. To może być początek dłuższej przygody

Data publikacji: 16.02.2018 07:07
Autor: Emilia Sitarska / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Ferie zimowe w hali KSZO

Ferie zimowe w hali KSZO
Ostrowiec Świętokrzyski. 15.02.2018 / Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Ostrowieccy sportowcy z drużyn siatkówki, piłki ręcznej i piłki nożnej zaangażowali się w zajęcia feryjne z młodzieżą w Ostrowcu Świętokrzyskim. Treningi dla przyszłych adeptów tych dyscyplin odbywają się w hali KSZO.

Czwartkowe spotkanie poprowadzili piłkarze KS KSZO 1929. W zajęciach wzięło udział kilkanaścioro dzieci, które na co dzień kibicują ostrowieckiej drużynie. Młodzi sportowcy mówili, że lubią piłkę nożną i dlatego przyszli na trening z zawodnikami. Niektórzy nie wykluczają, że w przyszłości zaczną intensywnie trenować.

Bartosz Słoczyński, zawodnik KSZO, który współprowadził trening, bardzo dobrze ocenił pomysł spędzania ferii na sportowo. Stwierdził, że w ten sposób można dzieci odciągnąć w ferie od komputera, umożliwić im obserwowanie pracy zawodników, dzięki czemu będą mogły czegoś się od nich nauczyć. Piłkarz dodał, że takie zajęcia mogą się przyczynić do zwiększenia frekwencji na stadionie KSZO.

Z kolei Rafał Borek, asystent trenera Przemysława Cecherza, wyraził nadzieję, że te zajęcia zachęcą dzieci do trenowania piłki nożnej. Chciałby, aby odbywały się częściej.

Zajęcia sportowe w hali KSZO w Ostrowcu będą odbywać się codziennie do końca ferii.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution