101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Partnerski klub biznesu w KSZO Odlewni Ostrowiec

Data publikacji: 16.02.2018 07:37
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze
Śniadanie klubu biznesu przy KSZO Odlewni Ostrowiec. Na zdjęciu Karol Szewczyk wiceprezes KSZO Odlewni ds. piłki ręcznej

Śniadanie klubu biznesu przy KSZO Odlewni Ostrowiec. Na zdjęciu Karol Szewczyk, wiceprezes KSZO Odlewni ds. piłki ręcznej
Ostrowiec Świętokrzyski / Fot. KSZO Odlewnia Ostrowiec

KSZO Odlewnia Ostrowiec jako pierwsze stowarzyszenie w regionie świętokrzyskim przystąpił do ogólnopolskiego projektu Partnerskie Kluby Biznesu, tworząc taki właśnie klub przy swojej sekcji.

- Przedsiębiorcy, którzy wejdą do naszego klubu mają okazje nawiązać kontakty biznesowe nie tylko w regionie świętokrzyskim, ale również w innych rejonach kraju, gdzie działają takie kluby. Odbywa się to m.in. poprzez spotkania podczas tzw. śniadań biznesowych, gdzie przedsiębiorcy nawiązują kontakty, a ich oferta trafia do innych klubowiczów, nie tylko w danym regionie – poinformował wiceprezes KSZO do spraw piłki ręcznej Karol Szewczyk.

Klub Biznesu organizuje również zamknięte spotkania tylko dla klubowiczów, gdzie można połączyć dobrą zabawę z biznesem. Każdy rodzaj spotkań jest bowiem oparty na rekomendacjach. Przedsiębiorcy dowiadując się czego potrzebuje dana firma, polecają jej podmioty, z którymi warto nawiązać współpracę. Ponadto pomaga przedsiębiorcom, którzy do niego wstępują w planowaniu oszczędności oraz wdrażaniu nowych technik sprzedaży oferowanych produktów i usług. Do ich dyspozycji są również newsletter, portal internetowy oraz aplikacja na telefony komórkowe, dzięki którym mają możliwość szybkiego wyszukiwania członków Klubów z innych miast oraz nawiązywania z nimi transakcji on-line.

Poza tym, że klubowicze mają ułatwione zadanie w zawieraniu znajomości biznesowych, Klub Biznesu zapewnia im również dodatkowe atrakcje. Członkowie Klubu Biznesu mają możliwość brania udziału w spotkaniach biznesowo – integracyjnych, takich jak wyjazdy na mecze ekstraklasy, Ligi Mistrzów czy też Reprezentacji Polski, wyścigi na torze gokartowym, czy rywalizując na strzelnicy.

Pierwsze śniadanie ostrowieckiego klubu biznesu przy KSZO Odlewni już się odbyło. Pojawili się na nim przedstawiciele ponad trzydziestu firm i niewykluczone, że część z nich dołączy do grona sponsorów piłkarzy ręcznych. Kolejne śniadanie odbędzie się w połowie marca. Partnerskie Klubu Biznesu w tej chwili funkcjonują w trzynastu miastach w Polsce. Więcej informacji na temat ich działalności można uzyskać na stronie partnerskieklubybiznesu.pl.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution