101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Poseł Lipiec w Masłowie i Łagowie. Poznał problemy mieszkańców

Data publikacji: 03.03.2018 20:19 / Data aktualizacji: 04.03.2018 15:37
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Poseł Krzysztof Lipiec spotkał się z mieszkańcami gminy Masłów
Masłów. 04.03.2018 / Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości spotkał się z mieszkańcami gminy Masłów. Było to kolejne spotkanie pod hasłem "Porozmawiajmy o Polsce, porozmawiajmy o Świętokrzyskiem". W ich trakcie Krzysztof Lipiec wraz z samorządowcami zbiera informacje o aktualnych problemach mieszkańców regionu oraz przedstawia kolejne propozycje reform, przygotowywanych przez rząd.

Lider PiS w regionie stwierdził, że głównym zadaniem polityki prowadzonej przez rząd Prawa i Sprawiedliwości jest plan zrównoważonego rozwoju, autorstwa premiera Mateusza Morawieckiego, a dzięki licznym spotkaniom z mieszkańcami województwa świętokrzyskiego ten plan może być lepiej wdrażany. - Jestem przekonany, że dzisiaj Polsce jest potrzebna dobra synergia władzy rządowej i samorządowej. To tutaj w samorządach terytorialnych znajduje się ogromny potencjał. Obecnie to wójtowie i burmistrzowie są najbliżej ludzi, dlatego ich władza i skuteczne jej realizowanie jest niezwykle istotne - dodał.

W spotkaniu z posłem Lipcem wzięło udział kilkudziesięciu mieszkańców gminy Masłów. Wśród nich był Grzegorz Piwko. Jak stwierdził, takie spotkania są bardzo istotne, ponieważ dzięki nim można poznać pomysły parlamentarzystów na rozwój województwa. - Takie spotkania są bardzo potrzebne, ponieważ dają możliwość bezpośredniego kontaktu z parlamentarzystami, który jest bardziej wartościowy niż chociażby przekazy medialne. Podczas wizyt polityków można również zadać bezpośrednio wiele trudnych pytań, co gdzie indziej byłoby niemożliwe - dodał.

Również dziś, poseł Krzysztof Lipiec w ramach cyklu "Porozmawiajmy o Polsce, porozmawiajmy o Świętokrzyskiem" spotkał się z mieszkańcami gminy Łagów.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution