101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Złoty medal Miniszewskiego w ALMMA 144 w Sochaczewie

Data publikacji: 06.03.2018 10:04
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

Pierwszy z lewej: Bartłomiej Miniszewski
Fot. Akademia Muay Tai Kielce

Bartłomiej Miniszewski z Akademii Muay Thai Kielce stoczył swoje pierwsze pojedynki w MMA. VII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych, rozegrany w ramach Amatorskiej Ligi MMA w Sochaczewie, zakończył się jego dużym sukcesem. 32-letni zawodnik zdobył złoty medal w kategorii wagowej do 84 kg.

Bartłomiej Miniszewski, który jest trenerem w Akademii Muay Tai Kielce, w pierwszej walce dominował w stójce. Po jednej z akcji, zakończonej serią celnych ciosów prostych, przeciwnik padł na matę. Zakończenie poprzez nokaut nastąpiło wraz z piorunującą serią ciosów zadanych w parterze.

Drugą walkę wygrał jednogłośnie na punkty. Bartłomiej Miniszewski cały czas kontrował przeciwnika celnymi ciosami prostymi i low kickami. - Bartek miał utrzymać walkę w stójce, ponieważ w tej płaszczyźnie jest szalenie ciężko stworzyć dla niego jakiekolwiek zagrożenie. I to zostało zrealizowane w stu procentach zwłaszcza w drugiej walce. Przeciwnik spróbował swoich sił i nie skończyło się to dla niego dobrze - podsumował Paweł Chwaliński, który odpowiada za przygotowanie kielczanina do startu w mieszanych sportach walki.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution