101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Ofensywa PiS. Poseł Kwitek chce poznać problemy mieszkańców powiatu sandomierskiego

Data publikacji: 08.03.2018 11:13
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

17.02.2018 Sandomierz. Most na Wiśle i poseł Marek Kwitek
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Osiem otwartych spotkań z mieszkańcami powiatu sandomierskiego zaplanował na najbliższe dni poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Kwitek. Wpisują się one w cykl „Porozmawiajmy o Polsce, porozmawiajmy o Świętokrzyskiem".

Na jutro zaplanowano spotkanie w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciszycy w gminie Koprzywnica. Rozpocznie się ono o godz. 17.00, a dwie godziny później parlamentarzysta spotka się z mieszkańcami Niedźwic w tamtejszej świetlicy wiejskiej.

Podczas spotkań przedstawione zostaną najważniejsze osiągnięcia rządu Prawa i Sprawiedliwości oraz zaprezentowane najbliższe plany ugrupowania. Następnie jest czas na wypowiedzi mieszkańców i przedstawienie problemów, z którymi się borykają.

- To jest dla mnie najcenniejsze, ponieważ my parlamentarzyści nie możemy patrzeć na rzeczywistość tylko z perspektywy Warszawy, czy Kielc. Najlepiej jeżeli poznajemy problemy nawet najmniejszych wsi, bezpośrednio od ludzi. Moją ideą jest, aby spotykać się z mieszkańcami miejscowości, w których jeszcze nigdy nie dotarł żaden parlamentarzysta- stwierdził poseł Marek Kwitek.

W sobotę odbędą się spotkania w gminie Samborzec: w Bogorii Skotnickiej oraz w Jachimowicach. W niedzielę, 11 marca, poseł Marek Kwitek odwiedzi gminę Łoniów. Będzie w Chodkowie Starym, a potem w Świniarach. W poniedziałek 12 marca spotkania odbywać się będą w gminie Obrazów- w Święcicy oraz w Węgrcach. We wszystkich gminach spotkania rozpoczynać się będą o jednakowych porach: pierwsze o 17 , drugie dwie godziny później.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution