101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Działacze PiS obdarowali kobiety kwiatami

Data publikacji: 08.03.2018 15:42
Autor: Wiktor Dziarmaga / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

08.03.2018 Kielce. Dzień Kobiet. Politycy PiS rozdawali kwiaty kobietom na ulicy Sienkiewicza. Poseł Krzysztof Lipiec
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Kwiaty z okazji Dnia Kobiet rozdawał dzisiaj paniom na kieleckim placu Artystów poseł Krzysztof Lipiec lider Prawa i Sprawiedliwości w regionie świętokrzyskim. Życzenia i tulipany przekazywali również inni działacze tego ugrupowania: Rafał Nowak, Andrzej Pruś oraz Jarosław Karyś.

Krzysztof Lipiec twierdzi, że ludzie prawicy pamiętają o kobietach każdego dnia nie tylko 8 marca. Złożył on jednocześnie, życzenia wszystkim kielczankom i paniom z województwa świętokrzyskiego. Parlamentarzysta dodał, że kobiety od zawsze odgrywały bardzo ważne role w życiu społecznym naszego narodu. Za ich poświęcenie należą im się szczególne podziękowania.

- W dzisiejszym dniu, czynimy wobec pań wielkie ukłony. Niech wam się darzy! – dodawał poseł Lipiec.

Rafał Nowak, dyrektor wzgórza zamkowego szef kieleckiego PIS stwierdził, że historia Polski to historia związana z kobietami. 

- Pierwsze zapisane zdanie dotyczące naszego kraju brzmi: „Dobrawa przybyła do Mieszka”. Od tego momentu kobiety odgrywały niezwykle ważne zadanie w naszym życiu – powiedział.

Działacze zauważyli również, że panie obejmują ważne funkcje również obecnie. Jako przykład podawali wicepremier Beatę Szydło czy minister edukacji narodowej Annę Zalewską.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution