101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Piotr Adamski: będziemy walczyć

Data publikacji: 10.03.2018 11:30
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze

04.10.2017 Kielce. Siatkówka. Plus Liga. Mecz Dafi Społem Kielce - Indykpol AZS Olsztyn. Piotr Adamski i Maksim Morozow
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Zajmujący czwarte miejsce w tabeli Trefl Gdańsk będzie rywalem siatkarzy Dafi Społem w 25. kolejce PlusLigi. Spotkanie w trójmiejskiej Ergo Arenie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15.00.

Podopieczni Dariusza Daszkiewicza nadal są na ostatniej pozycji, a po porażce w minioną środę z Espadonem Szczecin 0:3 widmo degradacji coraz głębiej zagląda im w oczy. Jednak kielczanie się nie poddają. - Jedyne, co możemy teraz zrobić, czego musimy sami od siebie wymagać i co możemy powiedzieć kibicom, ludziom, którym zależy na dobru klubu to to, że będziemy walczyć. Nie wiem, czy wygramy, czy przywieziemy jakieś punkty z Gdańska, ale jedziemy tam, żeby walczyć. Będziemy próbować pokazać to, czego nie pokazywaliśmy w ostatnich meczach, czyli cieszyć się grą, cieszyć się siatkówką. – powiedział rozgrywający Dafi Społem Piotr Adamski.

- W piątek mieliśmy wspólną rozmowę. Ustaliliśmy przede wszystkim to, żeby w każdym meczu, które nam zostały zagrać po prostu z sercem. Nie mówiliśmy w jaki sposób, nie rozmawialiśmy o taktyce, tylko żeby dać z siebie sto procent i na boisku zostawić całe serducho. Jeśli nawet to nie pomoże w utrzymaniu to znaczy, że gdzieś wcześniej zostały popełnione błędy. Tyle co możemy teraz zrobić i wymagać od siebie nawzajem to walka. – dodał Piotr Adamski

Na szczęście trener Dariusz Daszkiewicz nie ma problemów kadrowych. Wszyscy jego podopieczni są zdrowi i w pełni sił. Mecz 25. kolejki PlusLigi Trefl Gdańsk – Dafi Społem Kielce rozpocznie się w Ergo Arenie w niedzielę o godzinie 15.00.

W pierwszej rundzie, w listopadzie, gdańszczanie wygrali w Hali Legionów 3:0.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution