101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Ofensywa PiS trwa. Poseł Krupka poznała problemy mieszkańców gminy Chęciny

Data publikacji: 11.03.2018 10:01 / Data aktualizacji: 11.03.2018 23:00
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Spotkanie posłanki PiS, Anny Krupki z mieszkańcami Wolicy i okolic
Wolica. 11.03.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Kilkudziesięciu mieszkańców gminy Chęciny dyskutowało o swoich problemach z Anną Krupką. Spotkanie odbyło się w siedzibie OSP w Wolicy, w ramach cyklu „Porozmawiajmy o Świętokrzyskiem, porozmawiajmy o samorządzie”.

Zdaniem Anny Krupki, podczas takich spotkań mieszkańcy dzielą się bardzo różnorodnymi i istotnymi problemami dla lokalnych społeczności.

- Mieszkańcy wskazywali między innymi na fatalny stan dróg powiatowych, gminnych, na których często dochodzi do tragicznych wypadków. Poruszono również temat fermy norek w Łukowej. W tej sprawie już ponad rok temu rozmawiałam z mieszkańcami tej miejscowości i już kiedyś interweniowałam. Dlatego cieszę się, że mogłam im przekazać dobrą wiadomość o pracach, jakie obecny rząd prowadzi w sprawie ograniczenia form takich działalności - dodaje.

Jak podkreśla parlamentarzystka, mieszkańcy gmin lokalnych społeczności muszą zrozumieć, że w ich rękach znajduje się poważny atrybut w postaci karty do głosowania, dlatego tak ważny jest udział w wyborach samorządowych.

Zgromadzeni w siedzibie OSP w Wolicy podkreślali, że takie spotkania są bardzo potrzebne. Jak powiedział Krzysztof Zaleśny, dzięki takim rozmowom mogą sygnalizować parlamentarzystom problemy z jakimi zmagają się. Takich inicjatyw powinno być więcej, wówczas jeszcze łatwiej te trudne kwestie udałoby się rozwiązać - dodaje.

Wcześniej Anna Krupka rozmawiała z mieszkańcami Sobkowa oraz Nowin. W roku wyborczym świętokrzyski zespół samorządowy PiS, którego przewodniczącą jest poseł Anna Krupka, chce odwiedzić wszystkie 102 gminy w województwie.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution