101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Posła Tarczyńskiego chwalą nawet opozycyjne media

Data publikacji: 11.03.2018 15:49
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Dominik Tarczyński
Kielce. 31.01.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Dominik Tarczyński świętokrzyski parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości, znany z bezkompromisowych i bezpośrednich wypowiedzi jest jednak chwalony również przez media, które na co dzień są nieprzychylne obozowi Zjednoczonej Prawicy.

W jednym z ostatnich artykułów poświęconych świętokrzyskiemu parlamentarzyście na portalu wp.pl jest on chwalony, za to, że jako jedyny polski polityk często pojawia się na antenie największych stacji telewizyjnych na świecie, przez co polski głos jest słyszalny.

W rozmowie z Radiem Kielce Dominik Tarczyński podkreśla, że cieszy się z tego, że media zauważają jego prace jako posła na arenie międzynarodowej.

- Zastanawia mnie tylko dlaczego akurat teraz takie media chcą chwalić Tarczyńskiego, skoro od dwóch lat tego rodzaju media do tej pory tylko atakowały parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości. W ocenie tego zachowania należy być bardzo ostrożnym, jednak cieszę się, że taki tekst się pojawił, ponieważ w dużej części oddaje rzeczywistość - dodaje. 

- Martwiłbym się, gdyby chwaliła mnie „Gazeta Wyborcza”, to by oznaczało, że moja praca nie jest wykonywana dobrze, jeśli robi to „Wirtualna Polska”, uważnie się temu przyglądam i zastanawiam dlaczego - dodaje Dominik Tarczyński.

W poniedziałek poseł PiS w Paryżu będzie uczestniczył w posiedzeniu komisji prawnej Rady Europy. Spotka się również z jednym z szefów Financial Times, z którym będzie rozmawiał o reformach prowadzonych w Polsce.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution