101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Tragedia w Wielką Sobotę. Jest decyzja ws. podejrzanego o zabójstwo żony

Data publikacji: 11.04.2018 14:01 / Data aktualizacji: 11.04.2018 14:59
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Strączków w gminie Samobrzec. 43letni mężczyzna podejrzany o zabójstwo żony

Strączków, w gminie Samobrzec. 43-letni mężczyzna, podejrzany o zabójstwo żony
Fot. świętokrzyska policja

Trzy miesiące spędzi w areszcie 43-letni mężczyzna podejrzany o zabójstwo żony. Decyzję o tymczasowym aresztowaniu podjął Sąd Rejonowy w Sandomierzu, a wnioskowała o to miejscowa prokuratura. Do zdarzenia doszło w Wielką Sobotę w Strączkowie w gminie Samobrzec.

Magdalena Nowak, zastępca Prokuratora Rejonowego w Sandomierzu, poinformowała, że mężczyzna wczoraj został przesłuchany w szpitalu i usłyszał zarzut. Podejrzany złożył wyjaśnienia, jednak prokurator nie chce ujawnić, czy przyznał się do winy. Zostanie osadzony na oddziale chirurgicznym Szpitala Aresztu Śledczego w Bydgoszczy.

Jak informuje Damian Janus z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, ze wstępnych ustaleń wynika, że podejrzany śmiertelnie zranił 39-letnią żoną, a następnie uciekł z domu. Mundurowi rozpoczęli jego poszukiwania. Mężczyzna tego samego dnia został odnaleziony. Okazało się, że dokonał samookaleczenia, w związku z czym policjanci udzielili mu pomocy, a następnie został zabrany do szpitala.

Strączków, w gminie Samobrzec. 43-letni mężczyzna, podejrzany o zabójstwo żonyFot. świętokrzyska policja

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Sandomierzu rozpatrywał wniosek prokuratury o tymczasowy areszt na 3 miesiące. Przypomnijmy, sekcja zwłok zmarłej kobiety wykazała, że przyczyną jej śmierci było wykrwawienie w wyniku poniesionych obrażeń. Na jej ciele ujawniono kilka ran, które mogłyby być zadane nożem. Za zabójstwo, mężczyźnie grozi dożywocie.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution