101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Gołębiewski w kadrze na Szwecję. W Słupsku pierwszy mecz ŚKBO

Data publikacji: 13.04.2018 07:54
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

Mecz Polska - Irlandia w Hali "Pod Basztami". Bartosz Gołębiewski
Chęciny. 22.09.2017 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Bartosz Gołębiewski z KKB RUSHH Kielce znalazł się w składzie reprezentacji Polski na mecz ze Szwecją, który w ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego, rozegrany zostanie w piątek w Słupsku. Drugi z kieleckich kadrowiczów Daniel Adamiec wciąż szlifuje formę na Ukrainie.

Światowa Konfrontacja Boksu Olimpijskiego to cykl międzypaństwowych meczów, które w tym roku znów będą organizowane przez Polski Związek Bokserski. Dwa z nich odbędą się w regionie świętokrzyskim.

W piątek, 8 czerwca, w Kielcach, reprezentacja Polski zmierzy się z Turcją, a 26 października w Ostrowcu "biało-czerwoni" skrzyżują rękawice z pięściarzami z Bułgarii.

- Światowa Konfrontacja Boksu Olimpijskiego to pomysł, który wprowadziliśmy w życie w zeszłym roku. Wszystkie spotkania zostały wysoko ocenione zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Kontynuowanie tego projektu jest bardzo zasadne - uważa wiceprezes Polskiego Związku Bokserskiego, kielczanin Grzegorz Nowaczek.

W zeszłym roku w regionie świętokrzyskim rozegrane zostały trzy mecze Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. W Ostrowcu Polska zmierzyła się z Białorusią, w Kielcach z Armenią i w Chęcinach z Irlandią.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution