101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Nie żyje policjant ze Świętokrzyskiego. Jego ciało wyłowiono z jeziora w Szczytnie

Data publikacji: 27.05.2018 17:59
Autor: Karol Żak / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
radiowóz policyjny

radiowóz policyjny
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Nie żyje policjant ze Świętokrzyskiego, który uczestniczył w szkoleniu organizowanym przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie w województwie warmińsko-mazurskim. Jego ciało wyłowiono dziś po południu w miejscowym jeziorze. Okoliczności jego śmierci badają śledczy.

36-letni mężczyzna w czwartek wieczorem dostał przepustkę, dzięki której mógł wyjść poza teren uczelni, ale do godziny 21.30 miał wrócić. Tak się jednak nie stało.

Jak informuje podkomisarz Ewa Szczepanek oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, w piątek rozpoczęto jego poszukiwania. Sprawdzano miejsca, w których był ostatnio widziany, a także szpitale i dworce. Kontrolowano także tereny zielone, które znajdują się w okolicach jeziora Domowego Małego, a także samo jezioro. To właśnie z niego dziś po południu wyłowiono ciało mężczyzny.

36-letni funkcjonariusz to mieszkaniec powiatu jędrzejowskiego. W grudniu ubiegłego roku złożył przysięgę policyjną i został funkcjonariuszem samodzielnego pododdziału Prewencji Policji w Kielcach. W styczniu wyjechał na tzw. kurs podstawowy do Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution