101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Bielecki, Szmal i Zorman pożegnali się z kibicami

Data publikacji: 03.06.2018 21:03
Autor: Kamil Król / Kategoria: Sport
Komentarze
03.06.2018 Kielce. Mecz finałowy PGNiG Superligi PGE Vive Kielce  Wisła Płock. PGE Vive Kielce zdobyło Mistrza Polski po raz piętnasty. Pożegnanie zawodników. Bertus Servaas i Sławomir Szmal

03.06.2018 Kielce. Mecz finałowy PGNiG Superligi PGE Vive Kielce - Wisła Płock. PGE Vive Kielce zdobyło Mistrza Polski po raz piętnasty. Pożegnanie zawodników. Bertus Servaas i Sławomir Szmal
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Po rewanżowym, finałowym meczu PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych pomiędzy PGE VIVE Kielce i Orlenem Wisłą Płock odbyło się oficjalne pożegnanie Karola Bieleckiego, Sławomira Szmala i Urosa Zormana, którzy kończą kariery zawodnicze.

- Dziś kończę karierę, ale nigdy nie zapomnę tego, co dla mnie zrobiliście - powiedział Bielecki do kibiców. - W Kielcach przeżyłem wszystko, co najlepsze, spełniłem swoje marzenia, a Wy daliście mi siłę. Bardzo wam dziękuję. Dziękuje wam również za to, że wtedy, kiedy było ciężko, kiedy upadłem, tu na tym boisku i straciłem oko, byliście ze mną, modliliście się za mnie, wspieraliście mnie. Nigdy Wam tego nie zapomnę. Kocham Was - zakończył swoje bardzo emocjonalne przemówienie do kibiców Karol Bielecki.

Nie mniej wzruszające było pożegnanie z kibicami Sławomira Szmala. - Dziękuję wszystkim, których spotkałem na swojej drodze. Dziękuję trenerom, prezesom, zawodnikom, bo to z Wami tworzyłem tę atmosferę. Specjalne podziękowanie dla mojej małżonki. Dziękuję wszystkim przyjaciołom, których poznałem w Kielcach. kocham Was! - powiedział popularny "Kasa".

Uros Zorman żegnając się z kibicami podkreślił, że to był wspaniały 7-letni czas, który bardzo szybko się skończył. Dziękuję wszystkim za wszystko. Będziemy się jeszcze widzieć - zapewnił słoweński zawodnik.

Karol Bielecki, Sławomir Szmal i Uros Zorman zostają w klubie i będą pomagać sztabowi szkoleniowemu. Dodajmy, że numer 14, z którym grał Karol Bielecki zostanie zastrzeżony, a koszulka z jego numerem i nazwiskiem zawiśnie pod dachem hali.

Jednocześnie z Kielcami pożegnali się drugi trener Tomasz Strząbała oraz zawodnicy Manuel Strlek, Mateusz Kus i Darko Djukić, którzy zmieniają barwy klubowe.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution