101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Jarosław Krajewski spotkał się z mieszkańcami Nagłowic

Data publikacji: 17.06.2018 15:05 / Data aktualizacji: 17.06.2018 15:56
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Spotkanie z posłem Jarosławem Krajewskim. Od lewej: Jarosław Krajewski, Krzysztof Lipiec, Anna Krupka
Nagłowice. 17.06.2018 / Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

W ramach kampanii Prawa i Sprawiedliwości „Polska jest jedna” w gminnym Ośrodku Kultury w Nagłowicach odbyło się spotkanie z wiceszefem komisji śledczej ds. Amber Gold posłem Jarosławem Krajewskim. Uczestniczyli w nim także parlamentarzyści: Anna Krupka oraz Krzysztof Lipiec.

Jak powiedział poseł Krajewski, podczas rozmów z mieszkańcami poruszane są przede wszystkim tematy dotyczące propozycji programowych PiS. - Co udało się zrealizować podczas 2 lat i 6 miesięcy rządu Zjednoczonej Pracy, przedstawiamy również propozycje programowe na najbliższe 6 miesięcy, które chcemy przegłosować w 2018 roku. Dyskutujemy też na temat wyzwań na kolejne lata - mówi Jarosław Krajewski. Jak dodał, podczas spotkań nie brakuje tematów lokalnych oraz spraw dotyczących Amber Gold.

Poseł PiS Krzysztof Lipiec powiedział, że to już kolejny miesiąc rozmów z mieszkańcami regionu podczas, których omawiane są sprawy ważne dla Polaków, w oparciu o które tworzone są dobre projekty polityczne.

W ramach kampanii „Polska jest jedna” czołowi politycy PiS, ważni posłowie spoza naszego okręgu, ale również  ministrowie przyjeżdżają do nas do świętokrzyskiego, aby mówić o swojej pracy i najważniejszych działaniach z nią związanych - powiedziała Radiu Kielce poseł Anna Krupka. Jak dodała, ważne jest to, że dziś w Nagłowicach poseł Krajewski przedstawił funkcjonowanie komisji Amber Gold, kto trzymał parasol ochronny nad spółką Amber Gold za rządów PO-PSL oraz przedstawił kuluary funkcjonowania państwa teoretycznego za czasów rządu PO-PSL.

Dziś także poseł Jarosław Krajewski spotka się z mieszkańcami Rakowa w remizie OSP o godzinie 17.00.

W ramach kampanii "Polska jest jedna", dziś także dwa spotkania z wicemarszałkiem sejmu Ryszardem Terleckim, który odwiedzi powiaty buski i staszowski. O godzinie 13.00 wicemarszałek izby spotkał się z mieszkańcami Gnojna, w sali konferencyjnej urzędu gminy, natomiast o godzinie 16.00 odwiedzi Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution