101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Poseł Krajewski nie dotarł do Rakowa. Musiał wracać do Warszawy

Data publikacji: 17.06.2018 21:00
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Spotkanie posła Krzysztofa Lipca z mieszkańcami Rakowa
Raków. 17.06.2018 / Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Raków w powiecie kieleckim to kolejne miejsce na mapie województwa świętokrzyskiego, w którym odbyło się spotkanie polityków Prawa i Sprawiedliwości w ramach kampanii „Polska jest jedna”. Z mieszkańcami zgromadzonymi w remizie ochotniczej straży pożarnej miał się spotkać poseł Jarosław Krajewski. Wiceprzewodniczący sejmowej komisji do spraw Amber Gold musiał jednak odwołać swój przyjazd w związku z pilną konferencją organizowaną w Warszawie w sprawie afery getBack i zatrzymania przez służby byłego prezesa spółki GetBack S.A Konrada K.

W związku z nieobecnością posła Krajewskiego z licznie zgromadzonymi mieszkańcami Rakowa rozmawiał poseł Krzysztof Lipiec. Lider świętokrzyskich struktur PiS podkreślał, że priorytetem obecnego rządu jest pomoc i dostrzeganie problemów wszystkich obywateli, co ma swoje odzwierciedlenie w programach wprowadzanych przez Prawo i Sprawiedliwość. To między innymi 500 plus a także piątka Morawieckiego. - Przed nami bardzo poważne wyzwanie, jakim są wybory samorządowe. Spotkania, które organizujemy w całym kraju również w województwie świętokrzyskim umacniają nas w dobrej wierze, że warto dalej pracować dla Polski. Jestem przekonany, że wsłuchiwanie się w głos mieszkańców regionu świętokrzyskiego przyczyni się do udoskonalenia naszego programu wyborczego - dodaje.

Jak zaznaczył Krzysztof Lipiec, spotkanie mieszkańców z Jarosławem Krajewskim zostanie zorganizowane w późniejszym terminie. Mieszkańcy Rakowa, podkreślali, że odczuwają pewien niedosyt z tego powodu, że poseł Jarosław Krajewski nie mógł bezpośrednio uczestniczyć w spotkaniu, jednak jak twierdzą takie wydarzenia są bardzo potrzebne.

Zdaniem Damiana Szpaka, radnego gminy Raków, obecne władze gminy niechętnie organizują spotkania z mieszkańcami, gdzie ci mogą rozmawiać o swoich problemach, dlatego akcja przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Jak podkreśla Teresa Strzelecka, wizyta parlamentarzystów mimo wyjątkowych okoliczności, była bardzo wartościowa. Dzięki niej poseł Krzysztof Lipiec mógł przekazać ważne informacje o reformach, które planuje obecnie rząd - dodaje.

Wcześniej Jarosław Krajewski, wiceprzewodniczący komisji ds. Amber Gold spotkał się z mieszkańcami Bodzentyna i Nagłowic.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution