101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00

Spartakus przegrał w Nowinach. Mateusz Dziubek zmienia klub

Data publikacji: 14.07.2018 14:13
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

 
Fot. facebook.com/pg/SpartakusAureusDaleszyce

W meczu kontrolnym rozegranym w Nowinach, miejscowy GKS pokonał trzecioligowego Spartakusa Daleszyce 2:1 (2:1). Gole dla gospodarzy strzelili Mateusz Dziubek i Jakub Olearczyk, a dla gości Piotr Ostrowski.

- Wyniki w sparingach są sprawą drugorzędną. Ważna jest realizacja założeń taktycznych i sposób rozwiązywania pewnych sytuacji boiskowych. Natomiast każde zwycięstwo cieszy i buduje morale zespołu. Chcemy wzmocnić formacje ofensywne. Mateusz Dziubek, który strzelił gola zadeklarował, że zostanie naszym piłkarzem. Jest jeszcze kilku innych chłopaków, którzy z nami trenują. Będziemy się im przyglądać w kolejnych sparingach. Chcemy zbudować drużynę, która będzie walczyła o czołowe miejsca w tabeli 4.ligi świętokrzyskiej - powiedział trener GKS Nowiny Mariusz Ludwinek.

27-letni Mateusz Dziubek w poprzednim sezonie reprezentował barwy Spartakusa Daleszyce i Zdroju Busko.

- Nie ukrywam, że wynik ze względów ambicjonalnych jest ważny dla każdego. Więcej uwagi poświęcałem jednak ocenie zawodników, którzy aplikują do naszej drużyny. Trudno jest mi ich ocenić po jednym meczu. Dostaną jeszcze szanse w kolejnych dwóch sparingach, które rozegramy w czwartek i sobotę - stwierdził trener daleszyckich piłkarzy Andrzej Więcek.

W czwartek, 19 lipca, Spartakus zmierzy się na stadionie przy ulicy Prostej w Kielcach z dziewiątym zespołem izraelskiej ekstraklasy Bnei Sakhnin FC. W sobotę "czerwono - granatowi" zagrają z ŁKS Łagów.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2018 / Realizacja: dimax design & kita solution