101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

W Krajnie jest fajnie! W wakacje przyjeżdżają tu całe rodziny

Data publikacji: 20.07.2018 17:12
Autor: Ewa Okońska / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Wakacyjne wydanie Raportu Dnia z Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Prowadząca program red. Ewa Okońska
Krajno. 20.07.2018 / Fot. Grzegorz Jamka / Radio Kielce

W piątek, 20 lipca wakacyjne wydanie Raportu Dnia nadaliśmy z Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Zimą to miejsce dla narciarzy, a latem – raj dla najmłodszych, którzy korzystają z Lunaparku. Młodzież chętnie przebywa w Parku Linowym, jednym z największych tego typu obiektów w Polsce.

Podróż przez wszystkie kontynenty świata gwarantuje Aleja Miniatur Wonderful World, gdzie można oglądać miniatury najwspanialszych budowli, takich, jak: Bazylika w Watykanie, Krzywa Wieża w Pizie czy wieżowce World Trade Center. Właściciel obiektu Zenon Dańda zaprasza też na nocne zwiedzanie Alei Miniatur. Najbliższe odbędzie się w sobotę, 28 lipca.

Obiektów przybywa z roku na rok. Zuzanna Molenda z Warszawy po raz pierwszy przyjechała tu 12 lat temu. Wtedy właśnie w Krajnie się zaręczyła. Po 12 latach przyjechała tu z trójką dzieci i ze zdumnienia przecierała oczy. - Wieży Eiffla się tu nie spodziewałam. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co tutaj zobaczyłam – podkreśla.

Wakacyjny czas w Krajnie spędzają całe rodziny: dzieci, rodzice i dziadkowie. Elżbieta Kordyl z Sosnowca zabrała 8-letnia wnuczkę, która bawi się tu świetnie i ze smutkiem myśli o powrocie do domu.

Wszyscy rozmówcy Radia Kielce zgodnie twierdzą: w Krajnie jest fajnie!  

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution