101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online
ZOSTAŃ REDAKTOREM RADIA KIELCE

Polskie Radio Kielce ogłasza konkurs na stanowiska: dziennikarz oraz redaktor strony internetowej. Oczekujemy na osoby z wyższym wykształceniem, swobodnie posługujące się językiem polskim, mobilne i kreatywne.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny oraz dołączoną zgodę na przetwarzania danych osobowych prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@radio.kielce.pl

Na zgłoszenia czekamy do 1 września.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

 

Klauzula rekrutacyjna (Zgody) dla Radia Kielce

Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest Pana/Pani dobrowolna zgoda. Z tych względów prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach "Radio Kielce" SA z siedzibą w Kielcach, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem/zastałam poinformowany/poinformowana, że zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie”.

W razie chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych (najdłużej 36 miesięcy od daty wyrażenia zgody), należy dodatkowo załączyć do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody w następującym brzmieniu:

„Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach "Radio Kielce" SA z siedzibą w Kielcach, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Zostałem/zastałam poinformowany/poinformowana, że zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie oraz, że moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy”.

Tagi do tego wpisu

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution