101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

O pasji do gór w Centrum Geoedukacji

Data publikacji: 18.08.2018 20:38
Autor: Katarzyna Prędotka / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Spotkanie dla miłośników i pasjonatów gór w Centrum Geoedukacji
Kielce. 18.08.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Jakub Juszyński i Tomasz Habdas opowiadali w Centrum Geoedukacji w Kielcach o swojej wielkiej pasji, jaką są góry. Spotkanie zgromadziło dość liczną grupę słuchaczy, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi próbowali odpowiedzieć na pytania - na czym polega fenomen gór, jak rodzi się górska pasja i jak ją pielęgnować?

Prowadzący spotkanie - twórcy górskich blogów opowiadali m.in. o swoich wyprawach, radzili jak przygotować się do wyjścia w trasę, a także o tym jak najmłodsi postrzegają wyprawy górskie.

Tomasz Habdas autor „W szczytowej formie” powiedział nam, że ciężko tak naprawdę określić, co w górach jest wyjątkowego.

- Dla mnie jest to na przykład spokój i bezpieczeństwo, zawsze jak wjeżdżam do Żywca i widzę góry, wiem że jestem w domu - dodał.

Pod wrażeniem spotkania byli goście Centrum Geoedukacji, którzy zachwycili się prowadzącymi, a także samymi historiami, jakie usłyszeli.

Tomasz Habdas pochodzi z Żywca. Jest absolwentem kierunku Ekonomia Przedsiębiorstw na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od kilku lat zajmuje się warszawskim rynkiem gastronomicznym, prowadzi m.in. dwie klubokawiarnie. Chciałby na początku przyszłego roku wyruszyć na Kilimandżaro.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution