101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Koncertowe Lato z Radiem Kielce. Raper Sitek porwał publiczność

Data publikacji: 24.08.2018 11:35 / Data aktualizacji: 25.08.2018 21:17
Autor: Stanisław Blinstrub , Karol Żak / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Koncertowe Lato z Radiem Kielce. W parku miejskim wystąpił raper Sitek
Kielce / Fot. Stanisław Blinstrub / Radio Kielce

Sitek - to ostatni wykonawca, który wystąpił w naszym cyklu Koncertowe Lato z Radiem Kielce. Znany raper wystąpił w sobotę dla naszych słuchaczy w Parku Miejskim. Jak powiedział tuż po koncercie, pierwszy raz zdarzyło mu się koncertować w takich specyficznych warunkach, jakie stwarza muszla koncertowa w parku.

W czasie kilkudziesięciominutowego koncertu raper zagrał część utworów z debiutanckiej płyty „Wielkie sny”. Pojawił się też promowany ostatnio w serwisach internetowych utwór „Zapiera dech”. Młodzi ludzie bardzo ciepło przyjęli artystę. Koncert ocenili pozytywnie, szczególnie, że pojawiły się ich ulubione utwory.

Sitek, a właściwie Adrian Kryński - to polski raper i autor teksów. Członek nieaktywnego już zespołu TWL. Współpracował ponadto m. in. z takimi wykonawcami jak: Tede, Pezet, DonGuralesko, Donatan, Pih, Chada, Ero, Quebonafide, Kajman, Bezczel, VNM, Białas, Paluch grupą hip-hopową Rasmentalism czy piosenkarką Cleo.

Był to ostatni koncert z cyklu Koncertowego Lata Radia Kielce. Wcześniej wystąpili: ANKH, Edyta Strzycka, SOBOTA, FOLYA, K.A.S.A., JWP/BC i M.A.F.I.A. Podczas imprez rozdawane były rzemyki i koraliki, które po ostatnim koncercie ułożyły napis „Moja Polska”.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution