101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Kielczanka mistrzynią Polski Enduro MTB

Data publikacji: 28.08.2018 08:06
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze
Katarzyna Burek wychowanka DEK Meble Cyklo Korona jeżdżąca obecnie w barwach grupy Arek Bike Center została mistrzynią Polski Enduro MTB w kategorii Elita

Katarzyna Burek, wychowanka DEK Meble Cyklo Korona jeżdżąca obecnie w barwach grupy Arek Bike Center, została mistrzynią Polski Enduro MTB w kategorii Elita
Fot. mtb-xc.pl

Katarzyna Burek, wychowanka DEK Meble Cyklo Korona jeżdżąca obecnie w barwach grupy Arek Bike Center, została mistrzynią Polski Enduro MTB w kategorii Elita. W Srebrnej Górze, gdzie odbyły się zawody, kielczanka okazała się lepsza od Joanny Światłoń i Iwony Czyszczoń z KM Czampion Świdnik.

Enduro jest najmłodszą konkurencją kolarstwa górskiego. Wyścig składa się z kilku odcinków dojazdowych oraz etapów z pomiarem czasu. Trasa zawodów Enduro obejmuje zróżnicowany teren. Powinna zawierać mieszaninę wąskich i szerokich, szybkich i wolnych ścieżek i dróg z różną nawierzchnią.

Rywalizacja o biało-czerwoną koszulkę mistrza Polski odbyła się w tym roku w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na rowerowej mapie Polski czyli na Trasach Enduro Srebrna Góra by Kellys. Około 40-kilometrowa trasa składała się w pięciu odcinków specjalnych.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution