101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Chętni do pracy poszukiwani. MUP oferuje szkolenia

Data publikacji: 03.09.2018 11:09
Autor: Paweł Solarz / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Na każdą pogodę. Od lewej Zbigniew Brzeziński  Miejski Urząd Pracy w Kielcach i Paweł Wiśnicki  prezes Kieleckiej Fabryki Mebli

Na każdą pogodę. Od lewej: Zbigniew Brzeziński - Miejski Urząd Pracy w Kielcach i Paweł Wiśnicki - prezes Kieleckiej Fabryki Mebli
Kielce. 03.09.2018 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Jest praca, ale brakuje kandydatów – stwierdzili w Radiu Kielce Paweł Wiśnicki, prezes Kieleckiej Fabryki Mebli i Zbigniew Brzeziński z Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach. Goście „Na każdą pogodę” przyznali, że poszukujący pracy często nie mogą zdecydować się na przyjęcie konkretnej oferty, czekając na atrakcyjniejszą.

Kielecka Fabryka Mebli – jako uznana marka – czeka nie tylko na wykwalifikowanych pracowników, ale jest gotowa przeprowadzić szkolenie dla młodych osób rozpoczynających swoją zawodową karierę.

Dzisiaj firma poszukuje miedzy innymi kierowców z prawem jazdy kategorii B, magazynierów, operatorów maszyn stolarskich, czy pracowników do wykończenia wnętrz w salonie meblowym.

Jak powiedział Zbigniew Brzeziński poszukujący zatrudnienia mogą zgłaszać się do Miejskiego Urzędu Pracy i zadeklarować gotowość do podjęcia pracy. Miejski Urząd Pracy prowadzi również kursy doszkalające dla pracowników oraz szkolenia dla pracodawców, którzy poszukują nowych osób w swoich firmach.  

Pierwsza część audycji:

Druga część audycji:

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution