101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online
Miasto i gmina Kunów

Kandydaci do Rady Miasta w Kunowie.

Okręg 1

JEDLIKOWSKI Sylwester – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
ĆWIKLIŃSKA Renata Katarzyna – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 2

MRÓZ Łukasz – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
DOMAGAŁA Barbara – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 3

MAJECKA Bożena Wiesława – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
PAJĄK Maria Mieczysława – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 4

PSZONAK Adam Jarosław – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
FARYS Arkadiusz Jan – Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
BANASIK Jadwiga Urszula – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 5

HAMERA Sylwester – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
POLAK Jerzy – Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
SZWAJDA Cezary – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 6

HOŁUBEK Stanisław – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
JAŁOCHA Jarosław Adam  – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 7

RYNIO Małgorzata Aneta – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
OŻDŻYŃSKA Jolanta Małgorzata – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 8

PIESAK Krzysztof Zbigniew – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
FLIS Edward Stanisław – Komitet Wyborczy Wyborców Edward Flis
RÓŻALSKI Darek Jacek – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 9

MIKOS Marek Henryk – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
SKOCZYLAS Danuta Bogumiła – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 10

WYKROTA Katarzyna Zenobia – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
WANAT Grzegorz – Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy
POŻOGA Stanisław Marian – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 11

RELIKOWSKI Jerzy – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
BEK Piotr – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 12

MAJCHER Artur Piotr – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
GRANAT Dariusz – Komitet Wyborczy Wyborców Grigora Szaginiana
GAWLIK Ryszard – Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
BANASIK Katarzyna Agata – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich
GRUDZIEŃ Anna – Komitet Wyborczy Wyborców Anny Grudzień

Okręg 13

KOŃCZAK Łukasz – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
RAKOCZY Piotr Robert – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 14

RÓŻALSKI Adam Stanisław – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
ŁUCKA Teresa Zofia – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Okręg 15

ĆWIK Marta Małgorzata – Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Kobiałki
FARYS Zofia Krystyna – Komitet Wyborczy Wyborców Lecha Łodeja Gmina Dla Wszystkich

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution