101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Beata Szydło: spotykanie się z ludźmi to najskuteczniejsza kampania

Data publikacji: 08.10.2018 22:35
Autor: Wiktor Dziarmaga / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

08.10.2018 Włoszczowa. Dom kultury. Premier Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Wicepremier Beata Szydło podczas wizyty w regionie świętokrzyskim odwiedziła także Włoszczowę. - Polska to nasz wspólny dom, w którym my wszyscy mamy prawo czuć się gospodarzami. Nie dajmy, by ktoś inny nam go meblował, a sami konsekwentnie, razem budujmy jego dobrą przyszłość – mówiła podczas spotkania z mieszkańcami.

Wiceprezes rady ministrów zachęcała mieszkańców do udziału w wyborach, a także do oddania głosu na ludzi związanych ze Zjednoczoną Prawicą. Udział w spotkaniu, które zorganizowano w Domu Kultury wzięło kilkaset osób. Przemówienie premier co chwila przerywały gromkie oklaski.

Beata Szydło podczas spotkania z mieszkańcami stwierdziła, że w polskich samorządach  potrzebna jest zmiana.

- Jesteśmy po to, by prosić państwa o głos i zaufanie w wyborach. Chcemy, by dobra zmiana była kontynuowana również w Polsce lokalnej i w samorządach. Trzeba dać szansę nowym młodym. Trzeba dać szansę tym wszystkim, którzy nie chcą się kłócić, ale pracować na rzecz kraju – mówiła wiceprezes rady ministrów.

Premier pytana o sondaże, które dają Zjednoczonej Prawicy sporą przewagę nad innymi ugrupowaniami stwierdziła, że prawdziwy werdykt poznamy już za niespełna dwa tygodnie. Podkreśliła znaczenie spotkań z mieszkańcami. Jak powiedziała to najlepszy i jedyny sposób aby poznać ich potrzeby.  

– Liczymy na to, że samorządowcy Prawa i Sprawiedliwości 21 października zdobędą zaufanie rodaków. Wiemy, że będzie dobry to wybór, ponieważ mamy spójną wizję Polski. Współpraca samorządu i rządu przyniesie dużo dobrego. Do końca trzeba ciężko pracować. Jedyną i skuteczną kampanią jest spotykanie się z ludźmi.

W spotkaniu wzięli udział, kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na różne szczeble samorządu. Beata Szydło zachęcała zebranych do oddania głosu miedzy innymi na Piotra Bulskiego, kandydata PIS na burmistrza Włoszczowy. Sam kandydat poinformował, że wśród priorytetów będzie stawiał zabezpieczenie opieki zdrowotnej dla mieszkańców miasta. Jak przekonuje będzie współpracował z władzami powiatu, aby nie doprowadzić do likwidacji szpitala powiatowego we Włoszczowie. Deklaruje także wprowadzenie budżetu obywatelskiego.  

Udział w spotkaniu wzięli poseł Krzysztof Lipiec, szef PIS w regionie oraz Anna Krupka.  Parlamentarzyści zgodnie stwierdzili, że mają nadzieje iż takie spotkania oraz ciężka praca w terenie zaowocują dobrym wynikiem w zbliżających się wyborach.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution