101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Poseł Krupka w Sędziszowie. Popierała kandydata PiS na burmistrza miasta

Data publikacji: 10.10.2018 21:52
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Spotkanie poseł Anny Krupki z mieszkańcami Sędziszowa. Od lewej Marek Mentel  przewodniczący PiS w Sędziszowie poseł Anna Krupka Piotr Jaros kandydat PiS na burmistrza Sędziszowa Tadeusz Wójcik   skarbnik PiS w Sędziszowie.

Spotkanie poseł Anny Krupki z mieszkańcami Sędziszowa. Od lewej: Marek Mentel – przewodniczący PiS w Sędziszowie, poseł Anna Krupka, Piotr Jaros kandydat PiS na burmistrza Sędziszowa, Tadeusz Wójcik - skarbnik PiS w Sędziszowie.
Sędziszów. 10.10.2018 / Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Poseł PiS Anna Krupka podczas spotkania wyborczego w Sędziszowie apelowała o poparcie w nadchodzących wyborach Piotra Jarosa, kandydata PiS na burmistrza Sędziszowa. Jak powiedziała wszyscy kandydaci PiS są gwarantem dobrej współpracy na linii samorząd – rząd, pozytywnej zmiany w samorządzie oraz gwarantem skutecznego wykorzystania założeń nowej Piątki Morawickiego.

Jak zaznaczyła poseł Krupka, Piotr Jaros, kandydat PiS na burmistrza jest świetnym ambasadorem miasta i gminy. Będzie skutecznie współpracował z rządem Prawa i Sprawiedliwości i pozyskiwał fundusze z różnych programów. Jestem przekonana, że będzie doskonale zarządzał miastem i gminą Sędziszów – uważa  poseł Krupka.  

Jak powiedział Piotr Jaros, zdecydował się kandydować, ponieważ ma inną wizje zarządzania miastem i gminą. Jak powiedział, ostatnie 16 lat wcale nie było pasmem sukcesów, jak przedstawia to obecny burmistrz. Jak informuje na koniec 2017 roku zadłużenie gminy wyniosło ponad 26 mln złotych, a w tym roku może przekroczyć nawet 30 mln złotych.

Jego zdaniem gmina jest źle zarządzana. Brakuje nadzoru nad realizacją niektórych inwestycji. Obecny burmistrz jest bezradny wobec ogromnego problemu społecznego, jakim jest składowanie śmieci w centrum Sędziszowa i w Borszowicach. Piotr Jaros mówi, że docierają do niego głosy od mieszkańców o występującym w gminie kumoterstwie.

Podczas spotkania poseł Krupka apelowała również o głosowanie w nadchodzących wyborach na kandydatów PiS do samorządu województwa świętokrzyskiego, który pomimo, że dysponuje ogromnymi funduszami unijnymi przez opieszałość Adama Jarubasa i Zarządu Województwa Świętokrzyskiego zdominowanego przez PSL może doprowadzić do tego, że województwo może stracić ponad 88 mln euro.

Spotkanie poseł Anny Krupki z mieszkańcami SędziszowaSędziszów. 10.10.2018 / Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution