101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Stomatolog w szkole oraz lepsza kanalizacja. Obietnice kandydatki na wójta Górna

Data publikacji: 11.10.2018 20:49
Autor: Daniel Lenart / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Spotkanie z Anną Michalską kandydatką PiS w wyborach na wójta gminy Górno. Przemawia Anna Michalska

Spotkanie z Anną Michalską, kandydatką PiS w wyborach na wójta gminy Górno. Przemawia: Anna Michalska
Krajno. 11.10.2018 / Fot. Daniel Lenart / Radio Kielce

Tłum mieszkańców wypełni zajazd „Na widoku” w Krajnie. Odbyło się tam spotkanie z Anną Michalską, która w nadchodzących wyborach będzie walczyć o fotel wójta gminy Górno. Jak mówi kandydatka Prawa i Sprawiedliwości, w gminie jest bardzo wiele do zrobienia, wymienia między innymi fakt, że zaledwie połowa mieszkań jest skanalizowana, modernizacji wymaga też część wodociągu, który jest skorodowany, często dochodzi do pękania rur.

Kandydatka nie chce oceniać Przemysława Łysaka, obecnego wójta gminy. Jak mówi, 21 października zrobią to wyborcy.

- Mam takie odczucie, że bardzo mało pozyskiwanych jest środków zewnętrznych na poprawę infrastruktury. Nie ma takich inwestycji, które stawiałyby Górno w szeregach gmin, które się dynamicznie rozwijają – twierdzi kandydatka.

Anna Michalska chce też, by w gminie powstały chodniki, boiska wielofunkcyjne, a w przynajmniej w jednej szkole również gabinet stomatologiczny, gdzie dzieci mogłyby mieć leczone zęby bez konieczności czekania w kolejkach.

Kandydatkę wspierał Krzysztof Lipiec, poseł i lider świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości oraz Andrzej Pruś, radny sejmiku województwa i sekretarz zarządu wojewódzkiego partii.

Parlamentarzysta podkreśla, że kandydaci Prawa i Sprawiedliwości zawsze słuchają głosu ludzi. Nie ukrywa, że cieszy go duże zainteresowanie mieszkańców gminy programem Anny Michalskiej.

- Jest ogromne zainteresowanie wyborami samorządowymi. To jest dobry prognostyk, bo ludzie widzą, że skoro są wysłuchiwani, skoro ich problemy i propozycje przekładają się na odpowiednie projekty polityczne, to mają wpływ na to, co się dzieje w Polsce. Dziś politycy czują oddech wyborców na plecach i tak właśnie powinno być, bo uprawianie polityki bez słuchania ludzi mija się z celem – uważa lider świętokrzyskiego Prawa i Sprawiedliwości.

Krzysztof Lipiec zapewniał mieszkańców gminy, że kandydaci Prawa i Sprawiedliwości to ludzie uczciwi. Jako kontrprzykład podał Polskie Stronnictwo Ludowe, które wśród swoich kandydatów do sejmiku ma na przykład osobę oskarżoną o korupcję.

Spotkanie z Anną Michalską, kandydatką PiS w wyborach na wójta gminy Górno. Z lewej: Krzysztof Lipiec, poseł PiSKrajno. 11.10.2018 / Fot. Daniel Lenart / Radio Kielce

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution