101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

"Koroneczki" coraz lepsze. Kielczanki zagrają z reprezentacją Polski

Data publikacji: 25.10.2018 13:38
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze
6. kolejka PGNiG Superligi piłkarek ręcznych Korona Handball Kielce  Arka Gdynia

6. kolejka PGNiG Superligi piłkarek ręcznych: Korona Handball Kielce - Arka Gdynia
Kielce. 13.10.2018 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Korona Handball Kielce w ośmiu kolejkach PGNiG Superligi zanotowała na koncie cztery zwycięstwa, czyli tyle samo co w całym poprzednim sezonie zasadniczym. W środę podopieczne Pawła Tetelewskiego pokonały po dobrej grze wyżej notowany Start Elbląg. „Koroneczki” mają już w dorobku jedenaście punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli.

– Nie patrzymy na bilans tylko na naszą grę. Wiemy w jakim miejscu jesteśmy. Mamy młodą drużynę i wciąż musimy dużo pracować. Mam nadzieję, że krok po kroku będziemy szli do przodu - powiedział Paweł Tetelewski.

Wykorzystując ligową przerwę na zgrupowanie drużyny narodowej, Korona Handball rozegra w sobotę w Pruszkowie i Warszawie dwa mecze towarzyskie z „biało–czerwonymi”. Tym razem w konsultacji szkoleniowej kadry seniorek biorą udział jedynie szczypiornistki z klubów PGNiG Superligi.

– Otrzymaliśmy zaproszenie od trenera Leszka Krowickiego, więc nie mogliśmy z niego nie skorzystać. Sparingi z takim zespołem, to dla moich młodych zawodniczek dobra nauka - dodał kielecki szkoleniowiec.

W meczach z reprezentacją Polski nie zagra kontuzjowana obrotowa kieleckiej drużyny Karolina Mochocka. Pod znakiem zapytania stoi także występ chorej bramkarki Małgorzaty Hibner. 

 

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution