101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Liroy ostro do Wenty: jeszcze nic nie wygraliście a już rozdajecie Kielce

Data publikacji: 28.10.2018 19:01 / Data aktualizacji: 28.10.2018 20:17
Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze


Fot. Facebook

- Panie Wenta, niech mi Pan nie przysyła ludzi, którzy mi różne rzeczy oferują, bo te rzeczy, które mi Pan oferuje, nie należą do Pana, a do mieszkańców Kielc - mówi w krótkim filmie zamieszczonym na Facebooku Piotr Liroy-Marzec.

Na początku nagrania Piotr Liroy Marzec opowiada, że dostaje w ciągu ostatnich dni dużo telefonów i wiadomości.

- Nie podoba mi się to co się dzieje z różnych stron. Powiem wprost: Panie Wenta niech mi Pan nie przysyła ludzi, którzy mi różne rzeczy oferują, bo te rzeczy, które mi Pan oferuje, nie należą do Pana, a do mieszkańców Kielc - twierdzi Piotr Liroy-Marzec. - Jestem przerażony, że jeszcze nie wygraliście nic a już chcecie rozdawać Kielce. Straszne. To jest comic.com. Ludzie, obudźcie się - kończy swoje wystąpienie Piotr Liroy Marzec.

Bogdan Wenta wygrał w I turze wyborów na prezydenta Kielc. W drugiej - 4 listopada - zmierzy się z Wojciechem Lubawskim. 

Jak komentuje handel stanowiskami Bogdan Wenta, bo tak chyba należy rozumieć film Piotra Liroya-Marca? Mimo wielokrotnych prób nie udało nam się porozmawiać z Bogdanem Wentą, którego chcieliśmy poprosić o komentarz dotyczący nagrania udostępnionego na portalu społecznościowym przez Piotra Liroya-Marca. W jego imieniu oświadczenie do redakcji Radia Kielce przesłała natomiast Danuta Papaj, Pełnomocnik Wyborczy KWW Projekt Świętokrzyskie.

Oświadczenie Bogdana Wenty przesłane do redakcji Radia Kielce przez Danutę Papaj, Pełnomocnika Wyborczego KWW Projekt ŚwiętokrzyskieFot. KWW Projekt Świętokrzyskie

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution